Trzecia edycja Konferencji – zapowiedź

Miło jest nam poinformować, iż trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji „Współczesne trendy w zarządzaniu” planowana jest w dniach 18-19 października 2021. W ramach trzeciej edycji planowana jest nowa formuła Konferencji, wzbogacona o wykłady eksperckie, panele dyskusyjne i wystąpienia honorowych gości. Szczegóły dotyczące trzeciej edycji Konferencji znajdują się w zakładce TEMATYKA ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI ZGŁOSZEŃ! Link do …

Zakończono nabór do udziału w formule czynnej

Informujemy, iż zakończono nabór do udziału w Konferencji w formule czynnej (z wystąpieniem podczas Konferencji). Autorzy, których tematy zostaną wybrane do zaprezentowania podczas Konferencji, zostaną poinformowani o tym fakcie drogą e-mailową w terminie do 15.03.2021. Autorzy, których tematy nie zostaną wybrane do zaprezentowania, otrzymają status Uczestnika biernego. W dalszym ciągu trwa nabór do udziału w …

El Expert partnerem Konferencji

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ma zaszczyt poinformować, że partnerem Konferencji „Współczesne trendy w zarządzaniu”, edycja 2 została firma El Expert.

Patronat Honorowy Wojewody Lubelskiego

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ma zaszczyt poinformować, że Konferencja „Współczesne trendy w zarządzaniu”, edycja 2 uzyskała Patronat Honorowy Wojewody Lubelskiego.

Patronat NAWA

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ma zaszczyt poinformować, że Konferencja „Współczesne trendy w zarządzaniu”, edycja 2 została objęta patronatem Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Zaproszenie na konferencję

W imieniu władz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Hybrydowej pt. „Współczesne trendy w zarządzaniu” – edycja 2, która odbędzie się 25 marca 2021 r. Wydarzenie odbędzie się on-line za pomocą oprogramowania MS Teams oraz stacjonarnie w siedzibie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie.

Change language